2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Chartowo
Dodane 02 kwietnia 2024

kat. C+E - zatrudnimy od zaraz na stanowisko TRENER/WYKŁADOWCA

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Trener / Wykładowca

Szkoła Best Driver to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych ośrodków, szkolących ponad 5 tys. kierowców zawodowych rocznie. Instytucja ciesząca się uznaniem i prestiżem na rynku międzynarodowym w branży transportowej. Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach dla transportu ciężarowego oraz pasażerskiego. Wprowadziliśmy na rynek specjalne pakiety szkoleniowe, skupiające się na edukacji i podnoszeniu kwalifikacji zasobów ludzkich firm transportowych. Firma Best Driver ściśle współpracuje z wiodącym na rynku europejskim producentem ciężarówek, marką DAF czy systemów telematycznych Wabco/ Transics, co pozwala firmie być na bieżąco z nowościami technologicznymi, stosowanymi w najnowszych ciężarówkach. Współpracujemy z większością wiodących firm transportowych w Polsce.

Zatrudnimy Trenera / wykładowcę kat. C+E , który dołączy do naszego zespołu.

Kadra trenerska Best Driver składa się z najlepszych w Polsce specjalistów, posiadających ogromne doświadczenie, zdobywane nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. To zespół ludzi inteligentnych, ambitnych i rozwojowych, których cechują otwarte umysły. Jeśli również posiadasz te cechy – koniecznie aplikuj na to stanowisko!

Opis stanowiska/ główne zadania:

  • szkolenie kierowców zawodowych,

  • prowadzenie i realizacja szkoleń w ramach kursów kwalifikacji (KOD95) w j. angielskim, ukraińskim/rosyjskim,

  • przeprowadzanie zajęć praktycznych i teoretycznych,

  • prowadzenie i realizacja kursów ADR,

  • współpraca z klientami Szkoły Best Driver oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu,

  • świadectwo doradcy DGSA,

  • znajomość branży transportowej,

  • umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z innymi,

  • inicjatywa i zaangażowanie w działaniu,

  • znajomość języków obcych: angielski, rosyjski/ukraiński,

Mile widziane:

  • uprawnienia instruktora techniki jazdy,

  • doświadczenie we współpracy z kierowcami (mile widziane doświadczenie trenerskie/instruktorskie),

Oferta kierowana jest do osób otwartych i ambitnych, z choćby minimalnym doświadczeniem w pracy z kierowcami zawodowymi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • współpracę z najlepszymi trenerami w Polsce w wiodącej Szkole Doskonalenia Technik Jazdy,

  • rozwój osobisty i zawodowy pod okiem najlepszych specjalistów z branży,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Szereg szkoleń typu „Train the Trainer”.

Uwaga!

Prosimy uprzejmie o umieszczenie w swoim zgłoszeniu klauzuli podanej na dole ogłoszenia.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BEST DRIVER Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kazimierza Drewnowskiego 2 w celu prowadzenia rekrutacji  na stanowisko: (podać stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje). Zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługujących mi uprawnieniach, w tym, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

1.       Administratorem Twoich danych osobowych jest BEST DRIVER  Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kazimierza Drewnowskiego 2.

2.       Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail biuromałpabestdriver.pl pisemnie na adres  ul. Kazimierza Drewnowskiego 2.

3.       Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli wyrazisz zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również podczas przyszłych rekrutacji  prowadzonych przez Administratora. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

4.       Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych są przepisy ustawy kodeks pracy lub ewentualnych ustaw szczegółowych oraz wyrażona przez Ciebie zgoda na przetwarzanie danych osobowych. W celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

5.       Twoje dane osobowe będę przetwarzane przez upoważnionych pracowników oraz współpracowników Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane również przez podmioty współpracujące z Administratorem, w tym podmioty świadczące usługi związane z rekrutacją, pomioty świadczące usługi informatyczne.

6.       Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

7.       Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w procesach rekrutacji w przyszłości, dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres uzasadniony przepisami prawa.

8.       W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na czynności dokonane przed cofnięciem.  W celu cofnięcia zgody należy wysłać oświadczenie na adres e-mail biuromałpabestdriver.pl lub pisemnie na adres ul. Kazimierza Drewnowskiego 2 61-248 Poznań.

9.       Masz prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu.

10.   Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych  w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

11.   Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych, jest dobrowolne ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

12.   Wyrażenie zgody na prowadzenie przyszłych rekrutacji jest dobrowolne i nie ma wpływu na rekrutację prowadzoną obecnie przez Administratora.

13.   Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 908979242