2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Dodane 13 kwietnia 2024

Kadrowa / praca zdalna dodatkowa

Wynagrodzenie

1 650 - 3 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

OPIS

Kardynał&Kardynał sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w obsłudze księgowej małych i mikro spółek, oferującą również usługi z zakresu obsługi prawnej i planowania finansowego. Spółka ma ogólnopolski zasięg działania i oferuje rodzinną atmosferę pracy, rekrutacja odbywa się przez oddział Wrocław (ul. na Ostatnim Groszu). Grupa KK to 2 Spółki, które uzupełniają swoją ofertę w zakresie dostawy usług księgowych, oprogramowania do księgowości oraz usług płatniczych. Spółka Kardynał&Kardynał sp. z o.o. uzyskała w 2018 roku wyróżnienie w rankingu Forbsa dla rozwijających się firm rodzinnych, posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego jako Krajowa Instytucja Płatnicza. Posiadamy autorskie oprogramowanie, które automatyzuje komunikację z bankami oraz eliminuje procesy ręcznego wprowadzania danych z faktur.

strona: www.kardynal.com.pl

Kogo szukamy?

• prowadzisz działalność gospodarczą /lub pracujesz na etacie w innej firmie

• potrzebujesz pracy w elastycznym czasie / częściowo zdalnie

• czas pracy szacowany 20-50 h miesięcznie (od 75-150 osób)

• kontakt bezpośredni z klientami (mail, telefon) w godzinach roboczych

Opis stanowiska

Nasz wypracowany standard obsługi klientów pozwala zaproponować pracę całkowicie zdalną bez papierowego obiegu dokumentów. Praca komputerowa może być wykonywana w dowolnej części dnia, jednak zgodnie z naszymi zasadami musi być zapewniona komunikacja telefoniczna i mailowa w ciągu dnia roboczego. Otrzymujesz dostęp do naszego CRM oraz OCR-a i Oprogramowania (Insert, Comarch), a w pracy bieżącej wspiera Cię nasz Zespół (wsparcie informatyczne, merytoryczne i customer care)

• obsługa Klientów w zakresie płac (od 75-150 osób)

  • obsługa kadrowa w ograniczonym zakresie (generowanie umów, aneksów, skierowań) - bez kontaktu z pracownikami

  • wynagrodzenie zadaniowe zależne od ilości obsługiwanych osób

Wymagania

• posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku z zakresu naliczania płac

• termin rozpoczęcia pracy możliwy od zaraz

• umiejętność komunikacji z klientami

• dyspozycyjność telefoniczna w godzinach roboczych (tutaj nie ustanawiamy wyjątku jeżeli jest to praca dodatkowa)

• znajomość programu INSERT-Gratyfikant lub Comarch Optima

Dodatkowe atuty

• umiejętność pracy z różnymi klientami, wysoka kultura organizacyjna i osobista

• otwartość na nowoczesne technologie,

Oferujemy

• możliwość podjęcia pracy zdalnej,

• elastyczny czas pracy - wymiar etatu do ustalenia

• brak klauzuli zakazu konkurencji

• wsparcie merytoryczne i informatyczne z naszej strony

Nie wymagamy:

• nie wymagamy znajomości języków obcych,

• nie wymagamy kierunkowego wykształcenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez firmę Kardynał&Kardynał sp. z o.o. dla celów związanych z procesem rekrutacji. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych przeze mnie danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo żądania ich przenoszenia oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 881876248