2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bielany Wrocławskie
Dodane 03 kwietnia 2024

Just GYM - Asystent Klubu Fitness [Bielany Wrocławskie]

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Asystent Klubu Fitness

Oczekujemy:

- doświadczenia w zakresie obsługi klienta

- wysokiej kultury osobistej

- gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

- pozytywnej energii, dyspozycyjności i odpowiedzialności

- znajomości obsługi podstawowych programów biurowych (Pakiet MS Office)

Zakres obowiązków:

- nadzorowanie klubu fitness

- nadzorowanie grafików zajęć grupowych

- współpraca z trenerami personalnymi i instruktorami fitness

- przygotowywanie raportów z bieżącej działalności klubu

- dbałość o sprzęt i wyposażenie klubu

- odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- elastyczne godziny pracy

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

- szkolenia i możliwość rozwoju

- prowadzenie treningów personalnych poza godzinami pracy

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Just GYM Sp. z o.o. Dane osobowe będą̨ przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postepowań́ rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą̨ udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania, uzupełnienia, zmiany, usunięcia danych, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do UODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę̨ na to by dokumenty aplikacyjne były wykorzystane w innych/dalszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę̨ Just GYM Sp. z o.o. na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych mojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych.”

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 909222287