2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Mikołów
  7. Marketing - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Junior Marketing Specialist - specjalista ds marketingu i mediów społ.

Wynagrodzenie

4 900 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Hurtownia MCM Sp Zoo

www.mcmhurt.pl Producent akcesoriów GSM PC

Zatrudni pracownika do pracy na stanowisku

Junior Marketing Specialist

Oferujemy : Ciekawą Prace opartą na Umowie O Pracę w rozwijającej się firmie która jest producentem oraz importerem akcesoriów gsm pc oraz zegarków smart watch .

Miła atmosfera oraz zgrany zespół to atut naszej firmy.

Do dyspozycji komputer , laptop , telefon .

Firma otwarta na nowe pomysły i rozwiązania oraz elastyczna w zarządzaniu .

Obowiązki :

  • prowadzenie kanałów social media

  • tworzenie treści i odpowiadanie na komentarze użytkowników

  • tworzenie kampanii reklamowych na platformach Google Ads, Facebook Ads

  • tworzenie grafik reklamowych oraz banerów

  • tworzenie kampanii mailingowych

  • współpraca z innymi działami firmy

  • tworzenie krótkich tekstów

Po okresie próbnym umowa o prace .

Wynagrodzenie : 4000 na rękę

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV w formie pdf w odpowiedzi na ogłoszenie lub na rekrutacja małpa mcmhurt.pl .

Osobiście pod adresem Biura firmy MCM Mikołów Ul Szarotek 2 43-190

Wszelkie dane osobowe po upływie okresu 30 dni są kasowane i nie przekazywane dalej. Uprzejmie prosimy o dopisek w CV “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Administratorem danych jest Firma MCM Sp. z o.o. Strony powiązane www.Somostel.pl www.Nafumi.pl www.Senbono.pl www.Fineblue.pl www.Denmen.pl

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 885500077