2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Junior Account Manager

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Kim jesteśmy?

www.eventfamily.pl

 Kogo szukamy?

Odpowiedzialnej, zaradnej i dynamicznej osoby na stanowisko Junior Account Manager w trybie zdalnym, z możliwością pracy w naszym biurze.

 Jaki jest zakres obowiązków?

·        Obsługa systemu CRM (zamieszczanie ofert, ustawianie newsletterów i smsów do wysyłki)

·        Stały kontakt z firmami partnerskimi i regularne pozyskiwanie ofert na potrzeby realizowanych przez nas projektów

·        Bieżące raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań

·        Wsparcie przy organizacji i realizacji projektów eventowych

 Czego wymagamy?

·        Biegłej znajomości języka polskiego

·        Dobrej znajomości języka angielskiego

·        Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

·        Sumiennej i rzetelnej pracy oraz otwartości na ciekawe wyzwania

·        Wysokiej kultury osobistej oraz rozwiniętej umiejętności pisania i redakcji tekstów

·        Zdolności interpersonalnych i łatwości w nawiązywaniu relacji

·        Prawa jazdy kategorii B

·        Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, copywritingu, tworzeniu newsletterów i pisanych materiałów marketingowych

 Co oferujemy?

·         Elastyczny czas i miejsce pracy

·         Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

·         Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia przy wielu ciekawych projektach

·         Służbowy telefon i laptop

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Umowę-zlecenie lub kontrakt b2b na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

 Poproszę o zgłoszenia zawierające CV wraz z krótką notką o sobie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919872912