2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Inżynier budowy instalacji PV

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczne opiniowanie zakresu prac wskazanych w kontrakcie oraz rekomendowanie technicznych rozwiązań,

  • Tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji kontraktu,

  • Składanie zamówień na materiały, kontakt oraz współpraca z dostawcami,

  • Koordynowanie prac na budowie, kontakt oraz współpraca z podwykonawcami,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w porozumieniu z zamawiającym i ekipami budowlanymi

  • Monitorowanie realizacji prac instalacyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami oraz oczekiwaniami, wykonywanie prac,

  • Monitorowanie diagnostyki, bieżących napraw oraz prac związanych z usuwaniem awarii w instalacjach elektrycznych, wykonywanie prac,

  • Monitorowanie i nadzór nad konserwacją oraz usuwaniem usterek instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych.

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej i powykonawczej

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość excel

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia praktyki pod uprawnienia budowlane

  • Możliwość realizacji przemysłowych projektów fotowoltaicznych

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia do pracy

  • Dofinansowanie do benefitów sportowych

  • Dofinansowanie do opieki medycznej

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911910097