2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Dodane 21 kwietnia 2024

Instruktor nauki, techniki jazdy kat. C, D

Wynagrodzenie

6 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

- szkolenie kierowców na najnowocześniejszym mobilnym symulatorze pojazdu ciężarowego i autobusu w Polsce, stąd wymagane jest posiadanie instruktora techniki jazdy kategorii C i D,

- lub szkolenie kierowców pojazdem ciężarowym lub autobusem,

  • możesz mieć tylko jedną kategorię instruktora C lub D

-  prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,

- dbanie o wizerunek firmy i powierzony sprzęt,

- ścisłe przestrzeganie procedur w trakcie szkolenia kierowców w warunkach drogowych, placu manewrowym i na symulatorze,

 - umiejętność przekazywania wiedzy osobie szkolonej,

- budowanie pozytywnych relacji z kadrą pracowniczą, wspólne rozwiązywanie problemów,

- umiejętność zarządzania swoim czasem pracy,

Nasze wymagania

- umiejętność przekazywania informacji osobie szkolonej,

- kreatywność w budowaniu określonych scenariuszy symulacji jazd w procesie wirtualnego i rzeczywistego szkolenia,

- skrupulatność,

- systematyczność,

- punktualność,

- nieszablonowe rozwiązywanie problemów,

- umiejętności organizacyjne,

- znajomość pakietu MS Office mile widziana,

- samodzielność w pracy,

- odpowiedzialność za powierzone zadania,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w ośrodku szkolenia kierowców lub ośrodku doskonalenia techniki jazdy.

To oferujemy

- nowoczesne miejsce pracy, na najnowocześniejszym, mobilnym symulatorze pojazdu ciężarowego i autobusu w Polsce lub pracę w charakterze instruktora nauki jazdy C lub D,

- wysokie wynagrodzenie, stałe miejsce pracy,

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

- elastyczne godziny pracy,

- szkolenia i możliwość udziału w projektach firmowych,

- w sytuacji zmiany miejsca zamieszkania możliwość okresowego zapewnienia warunków bytowych lub pomocy w znalezieniu mieszkania,

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 773519182