2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Szczepankowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Instruktor na Halowym Torze Kartingowym Le Mans, praca na weekendy

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca na Halowym Torze Kartingowym Le Mans

Tor Kartingowy Le Mans zatrudni osobę do pracy na stanowisku instruktor/ obsługa klienta, oferta pracy weekendowej.

Miejsce pracy: Poznań, ul. Ostrowska 584

Nasz tor to zupełnie nowe miejsce na mapie Poznania.

Nowoczesna przestrzeń i najwyższy standard usług.

Zadania:

- Obsługa klienta

- Zarządzanie ruchem podczas wyścigów

- Dbanie o czystość toru, oraz gokartów

- Dbanie o stan techniczny gokartów

Wymagania:

- Dyspozycyjność (dwa dowolne weekendy w miesiącu)

- Zdolności manualne

- Komunikatywność i kultura osobista

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

- Stałą pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- System premiowy

- Elastyczne godziny pracy

- Praca w młodym i zgranym zespole

- Pakiet motywacyjny (vouchery, imprezy integracyjne zespołu, atrakcje rozrywkowe)

- Darmową jazdę na gokartach

Dołącz do naszego zespołu już dziś i prześlij swoje zgłoszenie.

UWAGA

Praca tylko na weekendy.

Prosimy o przesyłanie swoich kandydatur w formie CV za pośrednictwem serwisu OLX, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 909348461