2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Instruktor Le Mans Tor Kartingowy, praca weekendowa

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tor Kartingowy Le Mans zatrudni osobę do pracy na stanowisku instruktor/ obsługa klienta.

Praca na Torze Kartingowym Le Mans, weekendowa.

Miejsce pracy: Wrocław Bielany, ul. Czekoladowa 5-22 (CH Aleja Bielany)

Zadania:

- Obsługa klienta

- Zarządzanie ruchem podczas wyścigów

- Dbanie o czystość toru, oraz gokartów

- Dbanie o stan techniczny gokartów

Wymagania:

-Dyspozycyjność (dwa dowolne weekendy w miesiącu)

-Zdolności manualne

-Komunikatywność i kultura osobista

-Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

- Sezonową pracę w okresie od maja do października w oparciu o umowę zlecenie

- Pełne szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- System premiowy

- Elastyczne godziny pracy

- Praca w młodym i zgranym zespole

- Pakiet motywacyjny (vouchery, imprezy integracyjne zespołu, atrakcje rozrywkowe)

- Darmową jazdę na gokartach

!!UWAGA!!

Praca tylko na weekendy.

!!UWAGA!!

Prosimy o przesyłanie swoich kandydatur w formie CV za pośrednictwem serwisu OLX,

jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia

27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z

przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914016480