2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w HR - Krzyżowniki
Dodane 05 kwietnia 2024

Inspektor specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Krzyżowniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Imperial Transport Sp. z o.o. to firma z branży TSL (transport/spedycja/logistyka) należąca od 2022 r. do międzynarodowego koncernu DP World. Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie całej Europy dla Klientów z branży m. in. motoryzacyjnej czy spożywczej, zapewniając transporty just-in-time, transporty międzyzakładowe, ładunki częściowe i kompletne, a także transporty międzynarodowe. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.

Zakres obowiązków:

·           Realizacja obowiązków służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów

·           Współudział w opracowaniu planów mających na celu zapobieganie zagrożeniom i poprawie warunków pracy

·           Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i p.poż

·           Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP)

·           Udział w ocenie ryzyka zawodowego

·           Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych

·           Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi

·           Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie

·           Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy

·           Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP

Nasze wymagania:

·       Wykształcenie pozwalające na pełnienie obowiązków służby BHP

·       Znajomość przepisów i uregulowań prawnych dotyczących zakresu BHP i ochrony środowiska

·       Umiejętność prowadzenia szkoleń z zakresu BHP

·       Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

·       Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

·       Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

·       Uprawnienia inspektora PPOŻ

·       Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Kompleksowy proces onboardingu

·       Pracę w międzynarodowym środowisku

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Wsparcie merytoryczne w  postaci specjalistycznych kursów i szkoleń

·       Możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego

Lokalizacja

Krzyżowniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krzyżowniki
ID: 909606163