2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Stare Opole
Dodane 04 kwietnia 2024

Hurtownia zatrudni MAGAZYNIERA/KIEROWCĘ

Lokalizacja

Stare Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma handlowa „Allpap” zatrudni pracownika na stanowisko

MAGAZYNIER /KIEROWCA

Główne zadania:

·        prawidłowe przyjmowanie dostaw towarów

·        odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu,

·        przygotowanie towarów do wydania

·        sprawdzanie zgodności dostarczonych/ wydawanych towarów z zamówieniami

·        organizowanie dokumentacji dotyczących zamówień towarów

·        dbałość o porządek na magazynie

·        dostarczanie towaru do klientów

Wymagania:

•   prawo jazdy kat. B

•   znajomość topografii w obrębie 100km od Siedlec

•   doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku

•   chęć i dyspozycyjność do pracy

•   zaangażowanie w powierzone obowiązki

•   uczciwość

•   sprawność fizyczna

•   mile widziane uprawnienie na wózek widłowy,

•   wysoka kultura osobista

Oferujemy:

•   umowę o pracę na pełny etat

•   pracę od poniedziałku do piątku (magazyn w Starym Opolu k/Siedlec)

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV ze zdjęciem na adres mailowy

Prosimy o załączenie klauzuli do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Lokalizacja

Stare Opole,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Opole
ID: 677067626