2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
rekrutacja.humancraft
Dodane 23 kwietnia 2024

HR Manager z j. ukraińskim/rosyjskim

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych ( selekcja kandydatów, umawianie spotkań )

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR i rekomendowanie działań,

  • Aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,

  • Organizowanie i przeprowadzanie procesu onboardingu i offboardingu pracowników,

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w procesach HR związanych z m.in. z rekrutacją, zatrudnieniem, szkoleniem, budowaniem zaangażowania i rozwojem pracowników.

  • Sporządzanie raportów, analiz, zestawień i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Śledzenie trendów HR,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

  • Min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze HR,

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, budowania relacji,

  • Nastawienie na współpracę w zespole, dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania i realizacji priorytetów,

  • Gotowość do realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR, a także inicjatywa własna w działaniu,

  • Zainteresowanie trendami w branży HR,

  • Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego lub/i ukraińskiego na poziomie min.: B2

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Podniesienia kwalifikacji (kursy, szkolenia);

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta;

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy;

  • Owoce, soki, kawa w biurze;

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912155627