2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Kostomłoty
Dodane 23 maja 2024

Hotel Karczyce - Recepcjonistka

Lokalizacja

Kostomłoty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis Hotel Karczyce mieszczący się w Karczycach gm. Kostomłoty poszukuje osobę do pracy w recepcji hotelowej

Zakres obowiązków:

przyjmowanie i nadzór nad rezerwacjami hotelowymi

obsługa i rozliczanie gości hotelowych

przygotowanie miejsca pracy oraz utrzymywanie porządku.

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie /preferowane kierunki - hotelarstwo /

znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

praktyczna znajomość obsługi komputera

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

samodzielność oraz zaangażowanie w realizacji codziennych obowiązków

sumienność

odpowiedzialność w codziennej pracy

gotowości do pracy zmianowej, w tym pracy w nocy i w weekendy

Oferujemy:

pracę w pełnym wymiarze

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

szkolenie stanowiskowe możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres e-mail CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Restauracja Bielany z siedzibą w 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Klecińska 3 podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji, Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji." Hotel i Restauracja Bielany z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Klecińskiej 3 55-040 Bielany Wrocławskie informuje,że: 1/ Administratorem Pani/a danych osobowych związanych z zatrudnieniem lub zawartą umową o współpracy jest Hotel i Restauracja Bielany 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Klecińska 3 (dalej:"Administrator") 2/ Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora jest prowadzenie procesu rekrutacji na określone w ogłoszeniu stanowisko 3/ Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi Administratorowi przeprowadzenie procesu rekrutacji. 4/ Pana/i dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do rekrutacji i procesu zatrudnienia 5/ Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne i faktyczne 6/ W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Kostomłoty,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kostomłoty
ID: 661858733