2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Polanica-Zdrój
Dodane 26 kwietnia 2024

Hotel Bukowy Park zatrudni Pomoc kuchenną/ Panią pokojową

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

utrzymanie czystości w pokojach hotelowych

sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągi komunikacyjne w hotelach

nadzorowanie magazynu pościeli,

codzienna zmiana pościeli i ręczników w pokojach.

Doświadczenia w pracy na stanowisku Pomocy Kuchennej / Śniadaniowej mile widziane;

• Obróbki produktów niezbędnych do przygotowywania dań, posiłków oraz deserów;

• Przygotowywanie potraw zgodnie z jadłospisem oraz poleceniami przełożonego;

• Przygotowywanie śniadań, dbanie o estetykę ich wyglądu;

• Doraźnej pomocy Szefowi Kuchni i pozostałym Kucharzom;

• Dbania o czystość i porządek w kuchni;

• Posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej;

Oczekujemy:

  • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • uczciwość, sumienność, dokładność,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobrej organizacji pracy,

  • dyspozycyjności

Oferujemy:

- elastyczny grafik

- atrakcyjne wynagrodzenie

- przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 628854840