2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Bolesławiec
Dodane 27 kwietnia 2024

Handlowiec w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w firmie Decalor

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma Decalor, lider w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii, poszukuje doświadczonych i zdolnych handlowców, którzy chcieliby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla klientów z sektora prywatnego i biznesowego.

Stanowisko: Handlowiec w branży OZE

 Obowiązki:

1. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z istniejącymi klientami.

2. Doradztwo klientom w zakresie korzyści związanych z instalacją systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.

3. Opracowywanie ofert handlowych i prezentacja naszych produktów.

4. Realizacja założonych celów sprzedażowych.

5. Monitorowanie rynku i konkurencji w dziedzinie OZE.

Wymagania:

1. Doświadczenie w branży sprzedaży, preferowane w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii.

2. Znajomość technologii fotowoltaicznych i pomp ciepła będzie dodatkowym atutem.

3. Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

4. Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji.

5. Samodzielność, zaangażowanie i orientacja na osiąganie celów.

Oferujemy:

1. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

2. Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży OZE.

3. Profesjonalne szkolenia dotyczące naszych produktów i technologii.

4. Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś gotowy/chętny do pracy w branży, która ma realny wpływ na ochronę środowiska i jesteś przekonany/chętna, że możesz przyczynić się do rozwoju firmy Decalor, czekamy na Twoje zgłoszenie!

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres email: [info "małpa" decalor.pl ].

Decalor - Twoja energia, nasza troska o środowisko!

Paweł +48********69

Mirek +48********48

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 870805625