2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Dolnośląskie
  6. Fryzjer, barber - Zgorzelec
Dodane 18 kwietnia 2024

Groomer - fryzjer dla zwierząt

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć, miło Cię widzieć!

Potrzebujemy nowego groomera do naszego zespołu. Może to właśnie Ciebie szukamy? :) Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem na podobnym stanowisku - świetnie! Mamy stałą bazę klientów, która powiększa się z dnia na dzień. Dużo miejsca do pracy ( work zone, recepcja i sklep zoo są podzielone ). Zapewniony jest kompleksowy sprzęt. Mamy wszystko do rozwoju oraz komfortu pracy :)

Twój zakres obowiązków:

pielęgnacja psów i kotów zgodnie z życzeniem klienta - pet grooming , pielęgnacja psów zgodnie z wzorcem FCI, obsługa klienta, zaangażowanie w promocję salonu, dbałość o czystość w salonie i estetykę stanowiska pracy.

Nasze wymagania:

pracowitość, sumienność i punktualność . Doświadczenie w pracy jako samodzielny groomer , znajomość zagadnień pet groomingu i wzorców FCI , znajomość różnych technik pielęgnacji zwierząt ( strzyżenie, trymowanie) oraz Wielkie serducho dla zwierzaków!

Oferujemy:

Pracę w niewielkim, młodym zespole, elastyczny grafik. Zarobki 30% od zlecenia.

Swoje aplikacje (CV ze zdjęciem+krótki list motywacyjny+ewentualnie portfolio) przesyłajcie do nas przez OLX lub na maila podanego w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 912710629