2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Śląskie
  6. Grafika - Częstochowa
  7. Grafika - Kawodrza
Dodane 24 kwietnia 2024

Grafik - na pełny etat w VITABRI - producent namiotów reklamowych

Wynagrodzenie

6 000 - 7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Spider Tent Sp. z o.o. Grupa VITABRI S.A. (www.vitabri.pl)

VITABRI - Producent namiotów reklamowych z ponad 25 letnim doświadczeniem. Nasza firma produkuje, sprzedaje oraz wynajmuje namioty ekspresowe klientom z różnych obszarów działalności. Obsługujemy największe polskie i międzynarodowe firmy.

Całą swoją energię i umiejętności, skupiamy na proponowaniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań, niezależnie od zastosowania i przeznaczenia namiotów. Projektujemy grafikę, dzięki której namioty nabierają wdzięku i są odzwierciedleniem obrazu zamawiającej firmy.

www.vitabri.pl

Kogo poszukujemy?

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Świętego Rocha 89 (Praca stacjonarna)

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy grafika, który będzie odpowiedzialny za tworzenie projektów namiotów w 2D oraz dobrze będzie widziana umiejętność tworzenia projektów w 3D dla naszych klientów.

Wymagana jest biegła znajomość obsługi programów do tworzenia projektów 2D, 3D (dobrze widziana).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za tworzenie wizualizacji jak i plików produkcyjnych pod zadruk.

Mile widziane jeśli osoba na tym stanowisku będzie posiadała doświadczenie w obsłudze maszyn typu cutter do cięcia tkanin, drukarka wielkoformatowa lub chociaż będzie posiadała chęci do nauki obsługi tych maszyn.

Obowiązki:

  • przygotowywanie projektów graficznych na podstawie logotypów i materiałów dostarczonych przez klientów

  • ustalanie z osobą prowadzącą projekt szczegółów dotyczących przygotowania grafiki w płaszczyźnie 2D

  • tworzenie wizualizacji projektu w 3D (będzie dodatkowym atutem)

  • przygotowywanie plików produkcyjnych do druku na maszynach wielkoformatowych zgodnie z siatkami

  • obsługa plotera tnącego Summacut, cuttera do wykroju tkanin

  • obsługa prasy termotransferowej - wgrzewanie nadruków (folia flex) na materiałach poliestrowych

  • dbanie o porządek w drukarni oraz na swoim stanowisku pracy.

Kwalifikacje

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość programów graficznych Adobe (Photoshop, Illustrator) oraz Corel Draw

  • biegła znajomość programu do tworzenia grafiki 3D będzie dodatkowym atutem (program do ustalenia)

  • umiejętność obsługi maszyn drukujących wielkoformatowych (będzie dużym atutem)

  • Kontrola poprawności i jakości druku

  • Kreatywności, dokładności i zdyscyplinowania w powierzonych obowiązkach

  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, odpowiedzialności oraz punktualności

Oferujemy:

- umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie 4400-5200 zł netto;

- stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku

- współpracę z największymi firmami w Polsce i Europie.

- pracę w zgranym zespole i przyjaznym środowisku

- dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 901380429