2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Podkarpackie
  6. Grafika - Krosno
Dodane 18 kwietnia 2024

Grafik komputerowy / Projektant / Graphic Designer

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Agencją Reklamową specjalizującą się w sprzedaży i produkcji prezentów personalizowanych i gadżetów reklamowych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko grafik komputerowy

Opis stanowiska

  • przygotowanie projektów graficznych dla klientów firmy,

  • skład i przygotowanie materiałów graficznych do druku,

  • przygotowanie materiałów do publikacji w Internecie,

  • projektowanie wzorów produktów przeznaczonych do stałej sprzedaży,

  • obróbka fotografii produktowej,

  • przygotowywanie plików wektorowych do cięcia, grawerowania laserowego,

  • przygotowywanie wizualizacji produktów,

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem.

Wymagania:

  • biegła znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,

  • znajomość zasad projektowania graficznego, typografii, składu,

  • dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły,

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelne wykonywanie obowiązków,

  • umiejętność twórczego myślenia,

  • wysokie zaangażowanie,

  • uczciwość i sumienność.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełnym etacie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Do aplikacji dołącz swoje portfolio - warunek konieczny!

Oferty (CV + portfolio) prosimy przesyłać w formularzu OLX

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 841098146