2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Dolnośląskie
  6. Grafika - Domaszczyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Grafik komputerowy praca stacjonarna / sklep internetowy z motocyklami

Lokalizacja

Domaszczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Cześć,

Jesteśmy firmą iamelectric.pl i zajmujemy się sprzedażą skuterów, hulajnóg, a także innych pojazdów elektrycznych. Nasza firma prężnie się rozwija, wobec czego szukamy kolejnej osoby na stałe do naszego teamu.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w miejscowości Domaszczyn.

Twoje główne zadania:

  • obróbka zdjęć produktowych

  • projektowanie bannerów, katalogów, ulotek - materiałów do druku

  • przygotowywanie grafik na SM, na stronę www

  • wszystkie inne bieżące prace graficzne

  • sporadycznie wykonywanie sesji zdjęciowych (jeśli umiesz i czujesz się z tym dobrze)

Bardzo mile widziane:

  • znajomość podstaw programowania

  • znajomość platformy Wordpress

  • znajomość programów do edycji/tworzenia filmów

Potrzebujemy od Ciebie:

  • znajomości Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

  • zaangażowania, sumienności, rzetelności

  • komunikatywności

  • zarówno umiejętności pracy w grupie jak i samodzielności

  • chęci zdobywania nowej wiedzy (praca samodzielna, nie mamy innych grafików w teamie)

Oferujemy Ci:

  • umowę (o pracę/zlecenie) lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania (min 4000 zł netto)

  • możliwość rozwoju i zdobycia dużego doświadczenia

  • pracę w młodej i szybko rozwijającej się firmie

  • dobrą atmosferę pracy

Proszę o przesłanie CV oraz portfolio.

W I etapie będzie możliwe zadanie rekrutacyjne.

Lokalizacja

Domaszczyn,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Domaszczyn
ID: 910354411