2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Podkarpackie
  6. Grafika - Skopanie
Dodane 23 kwietnia 2024

Grafik Komputerowy - PRACA NA MIEJSCU

Lokalizacja

Skopanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy MARKIZETA Sp. z o.o. poszukujemy pracownika na stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejsce pracy: Skopanie (pow. tarnobrzeski)

Typ pracy: stacjonarnie w biurze w Skopaniu

ZADANIA NA STANOWISKU:

·         Tworzenie katalogów, banerów, plakatów, ulotek, insertów produktowych, instrukcji w środowisku Adobe InDesign, Photoshop, Ilustrator,

·         Tworzenie grafik na potrzeby komunikacji marketingowej online (newslettery, bannery, grafiki do social mediów itp.),

·         Składanie zamówień na materiały i gadżety reklamowe, opieka nad realizacją złożonych zamówień,

WYMAGANIA:

·         obsługa programów Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign,

·         zainteresowanie designem, wystrojem wnętrz,

·         sprawna analiza danych pozyskanych z Internetu na potrzeby własnych projektów graficznych,

·         samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

·         kreatywność i komunikatywność,

OFERUJEMY:

·         pracę w młodym zespole, w rozwijającej się firmie z branży e-commerce,

·         umowę o pracę,

·         pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 - 16.00, w siedzibie firmy (nie zdalnie),

·         atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyniku firmy,

·         długoterminową współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz PORTFOLIO lub linku do swoich projektów.

Zgłoszenia bez załączonego portfolio nie będą rozpatrywane.

Do przesłanego CV prosimy o dodanie klauzuli o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Markizeta spółka z o. o. z siedzibą w Skopaniu moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Markizeta spółka z o. o. z siedzibą w Skopaniu moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż administratorem Państwa danych Markizeta spółka z o. o. z siedzibą w Skopaniu przy ul. Jana Pawła II 128. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres dwóch lat. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz ograniczenia lub usunięcia w każdym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody na ich przetwarzanie.

Lokalizacja

Skopanie,

Podkarpackie

Podkarpackie, Skopanie
ID: 885858170