2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Warmińsko-mazurskie
  6. Grafika - Olsztyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Grafik komputerowy / Grafik 3D / Tworzenie modeli - Blender

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce, poszukującą kreatywnego i zaangażowanego grafika do dołączenia do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do projektowania i chcesz mieć realny wpływ na wizerunek naszego sklepu internetowego, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Projektowanie graficzne materiałów promocyjnych sklepu, takich jak banery, newslettery, posty na media społecznościowe.

  • Tworzenie i aktualizacja wizualizacji produktów na stronie internetowej.

  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia spójnych i przyciągających uwagę kampanii reklamowych.

  • Utrzymywanie wysokiej jakości i spójności wizualnej wszystkich materiałów graficznych.

  • tworzenie grafik na media społecznościowe tj. Facebook, Instagram

Wymagania:

  • (Warunek konieczny) Umiejętność pracy w programie Blender - oczekujemy doświadczenia w tworzeniu grafiki 3D, które może być wykorzystywane w projektowaniu produktów, tworzeniu elementów scenograficznych czy wizualizacji.

  • Dobra znajomość Adobe Photoshop - niezbędne będą Twoje umiejętności w zakresie edycji i obróbki zdjęć, projektowania graficznego oraz kreatywnej pracy z tekstem i obrazem.

  • Kreatywność i umiejętność myślenia konceptualnego.

  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym oraz umiejętność ich adaptacji do potrzeb naszej marki.

  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi programu Figma

  • Umiejętność korzystania z Canva - dla szybkiego tworzenia grafik i materiałów promocyjnych.

  • Wielkim atutem będzie znajomość różnych aplikacji AI i używania promptów

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie z branży e-commerce.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 904728442