2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Podkarpackie
  6. Grafika - Dębica
Dodane 22 kwietnia 2024

Grafik komputerowy / Aplikator folii - Dębica.

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ERGRAF+, od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze firm pod kątem reklamowym. Indywidualne podejście, kompleksowość usług i elastyczność, to cechy które doceniło wielu naszych klientów.

Z uwagi na rozwój poszukujemy osób na stanowiska: Grafika komputerowy i Aplikator folii.

Zakres obowiązków grafika: opracowywanie projektów graficznych, przygotowanie materiałów graficznych do druku, przygotowanie materiałów promocyjnych w social mediach, obsługa klienta.

Zakres obowiązków aplikatora: umiejętność pracy z folią samoprzylepną, przygotowanie i aplikacja materiałów reklamowych na samochody/witryny itp.

Wymagane doświadczenie w pracy z programami: Adobe Photoshop, Corel, kreatywność, poczucie estetyki, dbałość o szczegóły, precyzja, samodyscyplina. Możliwość pracy w zespole doświadczonych specjalistów, poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności praktycznych w pozostałych dziedzinach usług reklamowych oraz obsługi maszyn i urządzeń.

Zapraszamy do nas.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 913777077