2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Kraków
  7. Grafika - Swoszowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Grafik komputerowy

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wish Pharma Sp. z o.o. specjalizująca się produkcją i dystrybucją suplementów diety zatrudni pracownika na stanowisko: Grafik komputerowy

Obowiązki:

  • Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu ma

  • Projektowanie opakowań, etykiet, tworzenie wizualizacji oraz samodzielne przygotowanie projektu do druku

  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby kampanii marketingowych oraz publikacji w social mediach

  • Tworzenie projektów graficznych stron internetowych, reklam, okładek, banerów, wizytówek i innych nośników graficznych

  • Projektowanie animacji

  • Tworzenie logotypów i grafik komputerowych

  • Projektowanie gadżetów firmowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania graficznego poparte portfolio - prosimy o dołączenie portfolio lub umieszczenia linku do portfolio w CV

  • Znajomość programów graficznych takich jak Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw itp.

  • Znajomość języków programowania jest dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zmysł estetyczny

  • Wiedza z zakresu technik artystycznych oraz marketingu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin / umowę B2B / umowę zlecenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy

  • Pracę w miłej atmosferze

Mile widziane:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w charakterze grafika

  • Zacięcie fotograficzne

Miejsce pracy: Kraków, ul. Borowinowa 2.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 882386613