2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Terespotockie
Dodane 17 kwietnia 2024

Grafik komputerowy.

Wynagrodzenie

4 600 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Terespotockie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Działamy w branży materiałów POS oraz trofeów sportowych.

trofeo.biz / studiocen.pl

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Grafik komputerowy - projektant graficzny - DTP

Wymagamy minimum rocznego doświadczenia w pracy oraz biegłej obsługi programu CorelDraw lub Adobe Illustrator.

Pracujemy nad wieloma ciekawymi projektami, które dają możliwość nauki i rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • kreatywne opracowanie koncepcji trofeów (medali, statuetek itp.) oraz materiałów POS

  • przygotowywanie materiałów do druku (z dostosowaniem do technologii produkcji)

  • współpraca z działem technicznym przy przygotowywaniu projektów

  • projekty materiałów do mediów cyfrowych oraz na potrzeby social mediów (mailingi, newslettery, e-commerce)

  • tworzenie materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, plakatów, bannerów itp.

  • obróbka, montaż i retusz zdjęć

Nasze wymagania:

  • znajomość programów graficznych, przede wszystkim pakietu Corel (Corel Draw, Photopaint) lub Adobe. (warunek konieczny)

  • kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale i jakość przygotowywanych projektów

  • doświadczenie poparte portfolio (wymagane)

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • terminowość i doskonała organizacja pracy

  • rozwinięte poczucie estetyki

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Prosimy o aplikację w OLX. Zachęcamy do załączenia portfolio.

Lokalizacja

Terespotockie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Terespotockie
ID: 808463417