2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Warszawa
  7. Grafika - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Grafik komputerowy

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Kreowanie grafiki oraz przygotowanie do druku opakowań

·       Wizualizacje 2D/3D

·       Prowadzenie i koordynacja procesu korekt

·       Ścisła współpraca z działem Zamowien oraz obsługi sklepu internetowego

Nasze wymagania

·       Min .3 letnie doświadczenie w pracy nad projektami graficznymi, (prosimy o przesłanie PORTFOLIO),

·       Biegła znajomość pakietu ADOBE CC – Illustrator, Photoshop

·       Znajomość zasad DTP – przygotowania do druku

·       Znajomość trendów w designie oraz na rynku opakowań

·       Wysoko rozwinięte poczucie estetyki, dbałość o szczegóły oraz umiejętności aranżacji graficznej

  • Otwartość i komunikatywność,
  • Doskonała organizacja pracy i terminowość,
  • Kreatywność, ale i cierpliwość przy mniej kreatywnych zadaniach (przeformatowania, wprowadzanie poprawek),
  • Chęć do nauki i własnego rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielność w prowadzonych projektach

·       Angielski – znajomość poziom podstawowy

·       Doświadczenie w akceptacji druku w drukarniach

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 704470514