2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Stary Sącz
Dodane 29 maja 2024

Grafik/Fotograf Marketing

Wynagrodzenie

6 850 - 6 860 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stary Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Produkcyjno-handlowa z branży dekoracji i aranżacji okien oraz osłon przeciwsłonecznych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sprzedaży internetowej na rynkach międzynarodowych poszukuje

 Grafika/Fotografa

 Zakres obowiązków:

- Wykonywanie następujących rodzajów zdjęć: dekoracje okienne w zaaranżowanych pomieszczeniach, aranżacje osłon przeciwsłonecznych w ogrodach, fotografia produktowa, relacje z montaży itp.

- Tworzenie instrukcji montażu

- Tworzenie prostych projektów graficznych

- Tworzenie filmów dot. montażu, pomiaru, prezentacji produktu itp.

- Pomoc w stworzeniu firmowego studia fotograficznego a następnie jego prowadzenie

- Współpraca w zespole marketingu  w celu koordynacji działań online

Wymagania:

- Obsługa profesjonalnego sprzętu fotograficznego na poziomie dobrym (oferujemy możliwość dodatkowych szkoleń)

- Biegła obsługa programów graficznych do obróbki zdjęć i tworzenia grafik

- Staranność, dokładność i dbanie o szczegóły

- Kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole

- Zmysł dekoratorski i umiejętność tworzenia estetycznych i ciekawych aranżacji wnętrz pomieszczeń

Mile widziane (nie wymagane):

- Doświadczenie w obszarze marketingu e-commerce

- Umiejętność opisywania produktów (np. na sklepie internetowym) w sposób lekki, ciekawy i bez błędów gramatycznych

- Zdolności analityczne umożliwiające interpretację danych rynkowych i wyników kampanii. Dobra znajomość programu Excel

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Fundowane profesjonalne szkolenia z zakresu fotografii produktowej i dekoracji wnętrz

- Swoboda w tworzeniu od podstaw firmowego studia fotograficznego

- Praca w rozwijającej się firmie, prowadzącej działalność na kilku rynkach Europejskich (min. Niemcy, Austria, Węgry, Bułgaria)

- Możliwa alternatywna ścieżka rozwoju kariery w kierunku marketingowym  lub analitycznym  (analiza danych kampanii marketingowych, analiza nowych rynków zbytu itp.)

Lokalizacja

Stary Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Sącz
ID: 914585146