2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Kraków
  7. Grafika - Bieżanów-Prokocim
Dodane 17 kwietnia 2024

Grafik DTP (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

HRQ Ability to firma, której misją jest pośrednictwo w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami, ułatwiając im dostęp do otwartego rynku pracy.

Dążymy do łączenia kandydatów z odpowiednimi pracodawcami, aby sprzyjać nawiązywaniu stabilnych i długotrwałych relacji zawodowych.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Grafika DTP.

Miejsce pracy: Podłęże koło Niepołomic (strefa ekonomiczna)

Twój zakres obowiązków:

•       Weryfikowanie poprawności przygotowania projektów do druku;

•       Weryfikowanie poprawności przygotowania projektów pod względem technologii wykonania;

•       Wprowadzanie poprawek w projektach graficznych otrzymanych od klientów;

•       Montaż elektroniczny;

•       Przygotowywanie proof’ów do weryfikacji kolorystyki druku;

•       Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania:

•       Wykształcenie min. średnie;

•       Znajomość oprogramowania Adobe CC (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro + PitStop Pro)

•       Doświadczenie w branży poligraficznej oraz znajomość workflow drukarni;

•       Doświadczenie w Studio Graficznym, Prepress lub podobnych będzie dodatkowym atutem;

•       Skrupulatność;

•       Komunikatywność;

•       Umiejętność pracy w zespole;

•       Chęci do nauki nowego oprogramowania.

To oferujemy:

•       Praca stacjonarna w siedzibie firmy;

•       Narzędzia wymagane do pracy;

•       Ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy;

Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 912468139