2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Janikowo
Dodane 14 czerwca 2024

GRAFIK DTP w drukarni fleksograficznej

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy grafika DTP do wsparcia naszego działu graficznego w drukarni Zakład Poligraficzny EKOROL Sp. z o.o. w Janikowie koło Poznania

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie plików do druku (etykiety, opakowania)

  • opracowywanie materiałów graficznych przeznaczonych do produkcji

Nasze wymagania

  • znajomość zasad kompozycji, typografii, składu tekstu i znajomości teorii barw

  • umiejętność obsługi programów: Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator

  • mile widziana znajomość technik przygotowania materiałów do druku (DTP)

Oferujemy

  • pracę w gronie doświadczonych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Lokalizacja

Janikowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Janikowo
ID: 920577837