2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Śląskie
  6. Grafika - Gliwice
  7. Grafika - Ligota Zabrska
Dodane 04 kwietnia 2024

Grafik DTP - praca stacjonarna

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową specjalizującą się w wielkoformatowym druku offsetowym i cyfrowym. Produkujemy materiały POS - standy i display'e oraz wydruki outdoor i indoor.

W obecnej chwili poszukujemy osób w zakresie projektowania DTP. Dołącz do naszego zespołu jako

GRAFIK DTP

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiałów do druku cyfrowego i offsetowego

  • obsługa naświetlarki CTP

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw

  • doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych na stanowisku grafika

  • kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznym

  • dużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Praca do podjęcia od zaraz. Nie interesuje nas współpraca zdalna z grafikami, dlatego osoby które chcą pracować zdalnie prosimy o nie składanie CV.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 909469644