2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Mokotów
Dodane 28 kwietnia 2024

Google Ads Specialist

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chcesz dołączyć do zespołu zajmującego się sprzedażą i dystrybucją zegarków? Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Google Ads / Meta Ads. Jeśli jesteś kreatywny, analityczny i potrafisz efektywnie zarządzać kampaniami reklamowymi, czekamy na Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wirażowa 119 - praca stacjonarna

Twoje obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie, projektowanie i optymalizowanie kampanii Google Ads i Meta Ads

  • Odpowiedzialność za wyniki swoich kampanii

  • Tworzenie analiz i raportowanie wyników podejmowanych działań

  • Ścisła współpraca z działem handlowym w celu tworzenia odpowiednich kampanii produktowych

  • Współpraca z marketingiem w celu tworzenia odpowiednich kampanii brandowych i świadomościowych

  • Własna inicjatywa do tworzenia kampanii w oparciu o bieżące trendy rynkowe

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads / Meta Ads na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii (GTM, GA, SC)

  • Analityczny umysł oraz umiejętność pracy z danymi

  • Doświadczenie w pracy na kampaniach z określonym budżetem

  • Komunikatywność i chęć współpracy w zespole

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym i ciągłe pogłębianie wiedzy

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B lub umowa o pracę

  • Pracę stacjonarną z naszego biura w Warszawie

  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 9)

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy i doświadczenia

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz wydarzeniach branżowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 898651487