2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Busko-Zdrój
Dodane 30 kwietnia 2024

Główny Księgowy / Główna Księgowa MAGTRANS Busko Zdrój

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia ponad 600 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych, w tym: PIT, CIT, VAT, podatek u źródła itd.,

  • odpowiedzialność za aktualizację polityki rachunkowości i plan kont

  • analiza przychodów oraz kosztów,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS i inne),

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz zmian prawa podatkowego, wdrażanie stosownych zmian,

  • tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procedur oraz organizacji Spółki w zakresie księgowości,

  • wsparcie przełożonych w zakresie wdrażania optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych,

  • sporządzanie raportów i sprawozdań dla Zarządu.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości i podatków (w tym CIT Estoński),

  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i systematyczność,

  • skrupulatność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • znajomość pakietu MS Office i systemów klasy ERP (pracujemy na Comarch ERP XL).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o uznanej renomie i pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań oraz szybką ścieżkę decyzyjną

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy, w Busku-Zdroju

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • zaplanowany proces wdrożenia do pracy

  • pakiet benefitów (karta MultiSport, nauka języka obcego, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

Wszystkim Kandydatom uczestniczącym w procesach rekrutacyjnych gwarantujemy pełną poufność, dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

W tej rekrutacji Twoja aplikacja wysyłana jest bezpośrednio do Zarządu przedsiębiorstwa.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MAGTRANS Sp. z o. o. z siedzibą w Busku-Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 116. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja(małpa)magtrans.eu lub telefonicznie +48 41 370 46 00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 817014608