2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Sosnówka
Dodane 13 maja 2024

Główny Księgowy/Główna Księgowa

Lokalizacja

Sosnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością poszukuje osoby na ww stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) według polskich standardów rachunkowości.

  • Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca.

  • Przygotowywanie deklaracji (VAT, CIT, PIT, VIU-DO) oraz rozliczeń podatkowych.

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych.

  • Współpraca i kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, etc.).

  • Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz raportów dla zarządu firmy.

  • Monitorowanie przepisów podatkowych i rachunkowych oraz dbanie o zgodność działań firmy z obowiązującymi przepisami.

  • Gromadzenie i archiwizacja dowodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe finansów/rachunkowości.

  • Biegła znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości.

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do preferencji kandydata.

  • Pracę w dynamicznej firmie.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Sosnówka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sosnówka
ID: 915328315