2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Główny księgowy / Główna księgowa

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków

  • prowadzenie rachunkowości jednostki;

  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi;

  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych;

  • sporządzanie list płac i raportów ZUS;

  • kompleksowa obsługa osób wykonujących pracę w ramach umów cywilnych;

  • prowadzenie akt osobowych pracowników;

  • sporządzanie okresowych sprawozdań budżetowych, raportów, zestawień i analiz;

  • reprezentowanie firmy przed Urzędami;

  • ścisła współpraca z Kierownikami i pracownikami;

  • obsługa finansowa Spółki - tworzenie zestawień kosztowych, kontrola zapisów księgowych, rozliczanie projektów.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego;

  • znajomość pakietu Insert;

  • samodzielność, stanowczość i konsekwencja w działaniu, zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów;

  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw;

  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach z o.o. w firmie o profilu budowlanym;

O nas

W wielkim skrócie moglibyśmy powiedzieć, iż działamy w branży nieruchomości i zajmujemy się kompleksową rewitalizacją kamienic. Nie jesteśmy jednak deweloperem. Wizja założycieli konceptu wykracza daleko poza obrót nieruchomościami. Nasza działalność polega na pozyskiwaniu odpowiednich obiektów, efektywnym przeprojektowaniu ich, przeprowadzeniu prac remontowo-renowacyjnych i oddaniu nieruchomości na nowo w użytkowanie. Całość procesu odbywa się w oparciu koncepcję funkcjonalno-wizerunkową stworzoną dla każdej nieruchomości z osobna. Wprowadzając obiekt ponownie na rynek kreujemy niejako jego markę osobistą. Nasz kontakt z nieruchomością nie kończy się więc wraz z ukończeniem prac budowlanych. W tym miejscu w zasadzie dopiero rozpoczyna się życie obiektu i pojawia się cały zakres prac związanych z jego obsługą. Jesteśmy podmiotem o polsko-szwajcarskim rodowodzie, charakteryzującym się umiłowaniem do zabytków architektury, sztuki, rękodzieła, rzemiosła. Obecnie realizujemy trzy komercyjne projekty rewitalizacyjne na terenie miasta Wrocławia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912894448