2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Lidzbark
Dodane 04 kwietnia 2024

Główny księgowy / Główna księgowa

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lidzbark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie o pracę - Główny Księgowy Wolność Meblarska sp. z o.o.

Lokalizacja: 13-230 Lidzbark, ul Działdowska 43

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego Głównego Księgowego, który dołączy do naszego zespołu w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych na terenie całej Europy. Główny Księgowy będzie pełnił kluczową rolę w zarządzaniu działem finansów i księgowości oraz zapewnieniu, że wszystkie operacje finansowe są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Obowiązki:

  • Prowadzenie rachunkowości organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z obsługą finansowo-księgową.

  • Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego.

  • Sporządzanie raportów na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych, w tym US, ZUS, GUS, banki.

  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, księgowości lub pokrewnych.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana branża produkcji mebli.

  • Znajomość obowiązujących przepisów finansowych i podatkowych.

  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem.

  • Mile widziany stopień niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej od 1950 roku.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • System premiowy

  • Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i masz doświadczenie w dziedzinie księgowości oraz finansów, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie budujmy przyszłość naszej firmy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WOLNOŚĆ MEBLARSKA sp. z o.o. z siedzibą w: Działdowska 43, 13-230 Lidzbark (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Lidzbark,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark
ID: 891772090