2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Włochy
Ecotec Polska Sp. z o.o.
Dodane 17 czerwca 2024

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Wynagrodzenie

15 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się budową i serwisowaniem farm solarnych, a także budową ekranów akustycznych Systemu Ecotec. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Główny Księgowy/Główna Księgowa.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • Sporządzanie okresowych raportów i bieżących analiz na potrzeby Zarządu i współpracowników, sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, raportów GUS/NBP, innych

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad kwestiami księgowymi i podatkowymi w firmie,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w Polsce (US, ZUS, GUS, NBP, banki),

  • Współpraca z doradcami podatkowymi, kancelariami prawnymi i tym podobnymi podmiotami w kraju i za granicą,

  • Terminowe i rzetelne sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,

  • Kontrola wszystkich przepływów finansowych,

  • Bezpośrednia współpraca z osobami zarządzającymi spółką,

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,

  • Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę w tym języku (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • Uczciwość i wysoka kultura osobista,

  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • Praktyczna znajomość rozliczania transakcji międzynarodowych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów podatkowych,

  • Otwartość we współpracy z ludźmi,

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima,

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, karta lunchowa)

  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi/procesów podnoszących efektywność spółki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 921222750