2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Siedlce
Dodane 06 maja 2024

Główny Księgowy do Biura Rachunkowego w Siedlcach

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Biura Rachunkowego w Siedlcach poszukujemy osoby na stanowisko Główny Księgowy

Wymagania:

-Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

-wykształcenie kierunkowe

-znajomość ustawy o rachunkowości, zagadnień z zakresu bieżących przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)

-znajomość programu Comarch Optima

-skrupulatność i rzetelność

-umiejętność pracy z zespołem

-samodzielność przy wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:

-prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z zasadami rachunkowości,

-prowadzenie ewidencji podatkowej,

-przygotowywanie i weryfikacja danych dla potrzeb rejestru VAT,

-sporządzanie deklaracji i korygowanie dokumentów: VAT, CIT, PIT, GUS

-sporządzanie sprawozdań finansowych,

-uzgadnianie rozrachunków, wyjaśnianie braków, weryfikacja zapisów,

-prowadzenie ewidencji środków trwałych,

-analiza kont bilansowych i wynikowych,

-umiejętność analizy danych w programie Excel,

-znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania przepisów,

-współpraca z pracownikami biura

-współpraca z ZUS/US,

-mile widziana znajomość zagadnień PFRON

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

-umowę o pracę

-pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 902883275