2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdynia
  7. Księgowość - Wielki Kack
Dodane 13 czerwca 2024

Główny/a księgowy/a Gdynia

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Service Jobs obecnie dla swojego klienta poszukuje doświadczonego Głównego Księgowego z co najmniej 6-letnim doświadczeniem do swojego zespołu. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, jesteś zaangażowany i dokładny, a także chcesz rozwijać swoją karierę w stabilnej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce Pracy: Gdynia ( praca stacjonarna)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Kontrola i analiza kosztów oraz przychodów

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (US, ZUS, banki)

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji księgowej

  • Koordynowanie pracy działu księgowości i nadzorowanie podległego zespołu

  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • Znajomość systemów księgowych i programów finansowo-księgowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Skrupulatność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 7000-10000 zł netto miesięcznie + ZUS

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Elastyczne godziny pracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie swojego CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Agencja Pracy Service Jobs

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 920308218