2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Kielce
Dodane 05 kwietnia 2024

Główna/y Księgowa/y

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika zatrudnionego na wyżej wskazanym stanowisku należeć będzie:

·         sporządzanie sprawozdań finansowych,

·         prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,

·         przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, sporządzanie deklaracji , CIT, VAT, JPK oraz GUS,

·         prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

·         nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

·         zapewnienie prawidłowego obiegu, ewidencji i przechowywania dokumentów księgowych.

 Wymagania:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia),

·         co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości,

·         znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT, PDOP),

·         doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z UoR,

·         znajomość pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawansowanym),

·         znajomość programu INSERT – warunek konieczny,

·         dokładność, odpowiedzialność, samodzielność

Wymagane dokumenty:  CV

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 909603925