2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Tarnów
GROW Business Projects
Dodane 12 czerwca 2024

Główna Księgowa - Tarnów

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma SUFIGS Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów materiałów i narzędzi budowlanych. Firma istnieje na rynku budowlanym od 30 lat. Jest współzałożycielem grupy PSB- Polskie Składy Budowlane.

Aktualnie, prowadzimy rekrutację do centrali firmy w Tarnowie na stanowisko Główna Księgowa.

Do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnej, systematycznej i zorganizowanej osoby, która poprowadzi księgowość spółki na pełnych księgach.

Zakres obowiązków w ramach stanowiska:

  • Bieżące prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.

  • Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w Dziale finansowym.

  • Bieżące aktualizowanie wiedzy na temat aktualnych przepisów i doświadczenie w ich wdrażaniu

  • Terminowe przygotowywanie sprawozdań oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych

    umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego

  • Reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji (ZUS, US, Banki ITP.).

  • Systematyczne księgowanie dokumentów przychodowych oraz koszowych i weryfikacja poprawności tego procesu

  • Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla Zarządu i instytucji finansujących,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu dekretowania dokumentów księgowych, kwalifikacja podatkowa dokumentów

  • Refakturowanie kosztów na powiązane podmioty

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego Księgowego minimum 3 lata, (najlepiej w firmie dystrybucyjnej)

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.

  • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych.

  • Znajomość pakietu Office (mile widziana znajomość systemu do obsługi księgowej INFOVER)

  • Umiejętność reagowania na bieżące potrzeby w obszarze księgowości

  • Dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i niezbędne narzędzia pracy

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży budowlanej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Dofinansowanie do karty multisport, oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i członków Jego rodziny)

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 920129964