2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 16 kwietnia 2024

Główna Księgowa PRACA STACJONARNA 60h/mc

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Poszukujemy głównej księgowej / głównego księgowego do pracy w naszej firmie.

Praca tylko STACJONARNA. Na obecną chwilę nieinteresuje nas obsługa zdalna przez biura księgowe. Potrzebujemy osoby pracującej na miejscu, ściśle współpracującej z naszym zespołem. Do dyspozycji księgowej jest zespół asystentek.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych oraz sprzedażowych,

  • zamykanie okresów rozliczeniowych i sporządzenie deklaracji podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT),

  • prowadzenie pełnej księgowości (estoński CIT),

  • sporządzania sprawozdań finansowych,

  • bieżący kontakt z urzędami skarbowymi,

  • dodatkowe zadania, związane z obsługą księgową (w tym przygotowywanie informacji dla zarządu).

Wymagania:

  • biegła obsługa systemu RAKS

  • doświadczenie na stanowisku główny księgowy (mile widziane doświadczenie w firmie transportowej),

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz członków zespołu,

  • samodzielność, dokładność, sumienność, terminowość.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 900824698