2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Choroszcz
Dodane 17 maja 2024

Główna Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Choroszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Techmot Sp. z o.o poszukuje:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Choroszcz

Obowiązki

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT,

  • obsługa sprawozdawczości zewnętrznej (GUS, BDO,inne ),

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, Bank),

  • nadzór nad częściowo zautomatyzowanymi procesami księgowymi oraz wprowadzanie i rozwijanie nowych rozwiązań informatycznych mających usprawnić pracę w dziale księgowym.

Wymagania:

  • Preferowane kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • biegła znajomość obsługi komputera

  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się dobra organizacja pracy

  • rzetelność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • dobre, stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju

  • interesująca pracą w zespole profesjonalistów w dynamiczniej rozwijającej się firmie

  • zarobki do uzgodnienia

Proszę przesłać CV na adres praca(małpa)techmot.com.pl

zatytułowane - "Imię Nazwisko " z dopiskiem "Księgowość"

lub poprzez wiadomość OLX

Lokalizacja

Choroszcz,

Podlaskie

Podlaskie, Choroszcz
ID: 644309567