2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Skorupy
Dodane 24 kwietnia 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis Stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie w pełnym zakresie księgowości firmy.

  • Kontrola dokumentów przychodzących, wprowadzanie i księgowanie faktur,

  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych i sprawozdań finansowych.

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-placowej, naliczanie wynagrodzeń

  • Sporządzanie deklaracji i dokumentacji ZUS

  • Sporządzanie deklaracji i dokumentacji US

  • Obsługa audytów  podatkowych

  • Komunikacja z Klientami

Opis Wymagań:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)

  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz systemów księgowo – finansowych

  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność, sumienność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziana umiejętność obsługi oprogramowania WA-PRO: WF-MAG, WF-Fakir, WF-Gang

Opis warunków pracy:

  • Umowa o pracę, pełny etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

  • Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet socjalny

  • Praca w miłym i energicznym zespole

  • Zapewnienie narzędzi pracy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 909124289