2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Myślenice
Dodane 13 maja 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ZIBET Sp. z o.o. prowadząca market PSB Mrówka Myślenice poszukuje aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe oraz przygotowanie miesięcznych, a także rocznych bilansów i rachunku wyników,

  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi,

  • dekretowanie oraz księgowanie dokumentów i operacji gospodarczych,

  • aktualizacja polityki rachunkowości, planu kont oraz procedur księgowo-podatkowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald, kontrola rozrachunków, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,

  • prowadzenie ewidencji księgowych,

  • umiejętność przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)

Oczekiwania/wymagania :

  • doświadczenie na stanowisku głównego księgowego,

  • doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości podmiotów objętych obowiązkiem badania sprawozdań finansowych (handel detaliczny, sprzedaż e-commerce krajowa i zagraniczna),

  • znajomość przepisów podatkowo-rachunkowych w tym zagadnień związanych z CITem estońskim,

  • zdolności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word), programów księgowych (aktualnie praca na oprogramowaniu Insert i Insignum ihurt)

  • rzetelność, dokładność,

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (w przypadku zainteresowania samozatrudnienie) w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • przyjazna atmosfera współpracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

    Chętne osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ZIBET Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 907983569