2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Mińsk Mazowiecki
Dodane 15 maja 2024

Główna księgowa/Główny Księgowy

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) według polskich standardów rachunkowości;

• Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości (2-3 osoby);

• Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca.

• Przygotowywanie deklaracji (VAT, CIT, PIT, VIU-DO) oraz rozliczeń podatkowych;

• Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych;

• Współpraca i kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, etc.)

• Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz raportów dla zarządu firmy;

• Monitorowanie przepisów podatkowych i rachunkowych oraz dbanie o zgodność działań firmy z obowiązującymi przepisami;

• Gromadzenie i archiwizacja dowodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe finansów/rachunkowości;

• Biegła znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości;

• Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

To oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;

• Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do preferencji kandydata;

• Pracę w dynamicznej firmie;

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

O nas

Delta Optical to lider na krajowym rynku optyki instrumentalnej (mikroskopy, teleskopy, lornetki) z rosnącym udziałem sprzedaży zagranicznej. Profil firmy: sprzedaż krajowa, transakcje zagraniczne: OSS, WNT, WDT, import, export.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 915704401