2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Czarnków
Dodane 17 kwietnia 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma w Czarnkowie poszukuje pracownika na stanowisko Główna księgowa / Główny księgowy.

Wymagania:

-        doświadczenie co najmniej 2 letnie w prowadzeniu pełnej księgowości na samodzielnym stanowisku księgowym

-        wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse / rachunkowość / ekonomia

-        praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości

-        znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

-        znajomość programu COMARCH ERP XL (mile widziana)

-        obsługa programu kadrowo-płacowego COMARCH ERP Optima

-        dokładność, dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

-        prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Obowiązki:

-         prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości,

-         sporządzanie raportów, sprawozdań finansowych i statystycznych oraz deklaracji podatkowych

-         prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z ZUS

-         kontrola zgodności realizowanych zadań i prowadzonych ksiąg rachunkowych

-         nadzór nad prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych

-         współpraca z organami podatkowymi, audytorami, instytucjami finansowymi

Oferujemy:

-         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-         atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane kompetencje i doświadczenie

-         szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

-         narzędzia do efektywnej realizacji zadań

-         otwartą i partnerską atmosferę pracy

-         dużą samodzielność i odpowiedzialność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 912391882