2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Ostrzeszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,

  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym,

  • odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,

  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdawczości GUS i NBP,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi oraz zarządem,

  • wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych oraz podatkowych.

 Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w księgowości, głównie w środowisku firm produkcyjnym,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe lub w zakresie rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego w szczególności znajomość całego procesu księgowego — zamknięcie miesiąca i sporządzenie sprawozdań rocznych,

  • biegła znajomość MS Excel – doświadczenie związane z systemem Comarch ERP będzie atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 900332841