2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Wyszków
Mariusz Grycz
Dodane 30 kwietnia 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Transportowa o wieloletniej, ugruntowanej pozycji na rynku, oferuje pracę na stanowisku: Główna Księgowa / Główny Księgowy

WYMAGANIA:

·       wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii

·       doświadczenie min. 3 letnie w prowadzeniu księgowości

·       biegła znajomość przepisów rachunkowości, podatkowych, KP itd.

·       wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

·       bardzo dobra organizacja pracy

·       znajomość programów księgowych, ERP, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

·       odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczenia podatkowe

·       bieżące monitorowanie zmian w przepisach

·       tworzenie polityki rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych

·       raportowanie na potrzeby zarządu, sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,

·       współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, radcowie prawni, doradcy podatkowi, NBP, banki, US, GUS)

·       optymalizacja procesów i procedur księgowych

·       obsługa audytów finansowych

·       współpraca z doradcami (podatkowymi i innymi)

·       wsparcie w procesie optymalizacji procesów księgowych i finansowych

·       analizy rentowności, analizy kosztów

·       optymalizacja kosztów

·       windykacja należności

·       ewidencja środków trwałych

·       kontakt z ubezpieczycielami

·       odpowiedzialność za rozwój i koordynację pracy zespołu księgowego

·       komunikacja z działami operacyjnymi i administracyjnymi w firmie

OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Atrakcyjne wynagrodzenie (otwartość na oczekiwania)

·       Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej

·       Niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 781914666