2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Żoliborz
Dodane 15 maja 2024

Główna księgowa/ Główny księgowy

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DPKL Doradztwo personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta – firmy z branży GSM – poszukuje kandydata/tki na stanowisko Główna księgowa / Główny księgowy

Miejsce pracy: Warszawa – Żoliborz (praca stacjonarna)

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Główne obowiązki:

prowadzenie ksiąg w spółkach (pełna księgowość), tworzenie sprawozdań finansowych, tworzenie rachunków zysków i strat, tworzenie bilansu, inne dokumenty do KRS i US

prowadzenie spraw pracowniczych

reprezentacja przed urzędami (skarbowy, ZUS)

Wymagania:

co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

wykształcenie kierunkowe

umiejętność obsługi programów: WF Mag, WF Gang, WF Fakir

zainteresowanie stałą, dłuższą współpracą

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Pracę od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 918524062