2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Przytyk
Paweł
Dodane 24 kwietnia 2024

Główna Księgowa do prowadzenia Sp. z o.o.

Lokalizacja

Przytyk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opakowaniamax to firma produkcyjna, istniejąca na rynku od 1998r. Mająca siedzibę w Krzyszkowicach.

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem, wszelkiego rodzaju opakowań z tektur falistych, wykorzystującym do tego celu najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowej, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi księgowej i rachunkowej Firmy (Sp. z o.o.)

  • Przygotowanie analiz, sprawozdań, prognoz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (głównie US, GUS)

  • Kształtowanie i realizowanie strategii finansowej Firmy

  • Monitorowanie wydatków, analizowanie przychodów, określanie odchyleń budżetowych i zgłaszanie tego do Zarządu

  • Pilnowanie terminów pism urzędowych, raportów

  • Monitorowanie prawidłowości w obszarze podatkowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - rachunkowość, finanse

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego

  • Bardzo dobre zrozumienie zasad podatkowych, księgowych

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie procedur bankowych, reguł bankowych i fiskalnych

  • Silne umiejętności przywódcze i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania wieloma zadaniami.

Mile widziane

  • Doświadczenie w środowisku Optima / Streamsoft Prestiż

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu

Lokalizacja

Przytyk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przytyk
ID: 794541957