2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Mazowieckie
  6. Fryzjer, barber - Warszawa
  7. Fryzjer, barber - Praga-Południe
Dodane 02 maja 2024

Fryzjer stylista / Fryzjerka stylistka Kolorystka/Kolorysta

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Nietuzinkowe Studio na Pradze Południe poszukuje sympatycznego człowieka na stanowisko Fryzjer/ Stylista /Marszand wizerunku/ zaklinacza włosów - niepotrzebne skreślić. Jeśli poszukujesz miejsca pracy, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, nauczyć się czegoś nowego i obsługiwać codziennie klientów, którzy nie boją się zmian - zapraszamy!

Zobacz nas na Insta: shoorevolution

Oferujemy:

  • Szkolenie wstępne z zakresu produktów i technik stosowanych w Studio

  • Szkolenia w ramach rozwoju zawodowego i osobistego

  • Umowę o prace

  • Wpływ na portfolio oferowanych usług

  • Elastyczny grafik

  • Szkolenia

  • Wyjątkową atmosferę

  • Bazę klientów

Oczekujemy:

  • Doświadczenia minimum 2 lata w zakresie koloryzacji, strzyżeń damskich i męskich

  • Znajomości bieżących trendów fryzjerskich

  • Chęci do pracy

  • Chęci rozwoju

  • Kultury osobistej

  • Entuzjazmu, kreatywności i pozytywnego nastawienia

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie pełnego zakresu usługi stylizacji, koloryzacji i strzyżenia – konsultacja, wykonanie usługi, porady dotyczące pielęgnacji po zabiegu, doradztwo w zakresie produktów pielęgnacyjnych

  • Strzyżenie męskie i damskie

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w Studio

  • Śledzenie trendów w branży fryzjerskiej i samodoskonalenie obok oferowanych szkoleń

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 911168370